Brad Pitt'in Kalbi Kırık

Ezgi Özkurt 20.10.2016

Görüş gününde çocuklarını gördüğü an ağlamaya başlayan Brad Pitt'e, oğlu Maddox tavır aldı. Maddox neden babasını görmek istemiyor?

Büyük oğlu Maddox'a şiddet uygulamış olduğu iddia edilen ve hakkında soruşturma başlatılmış olan Brad Pitt, geçenlerde çocuklarını görmek için bir terapist eşliğinde Loz Feliz'deki evlerine gitti.

Brad Pitt, çocukları görünce ağlamaya başladı...

In Touch dergisinin haberine göre, Zahara ile ikizlerinden Vivienne’i karşısında gören Brad Pitt gözyaşlarını tutamadı. Babalarını ağlarken görünce çocuklar da onunla ağlamaya başladı ve ortalık sel oldu.

Brad Pitt'in Kalbi Kırık

'Baba, ne zaman eve gideceğiz?'

Eskiden ailece yaşadıkları yer olan Loz Feliz'deki evlerinde görüşen Brad Pitt ve çocuklar arasında yürek parçalayan duygusallıkta bir an yaşandı. Çocuklar babalarına, eve ne zaman 'birlikte' gideceklerini sorunca, Brad Pitt'in göğsüne öküz oturdu. Ve çocuklarına 'yakında eve döneceğiz' dedi.

Maddox neden Brad Pitt'i görmek istemedi?

15 yaşındaki Maddox, babasını görmek istemiyormuş. Babayla yapılacak görüşme gününde, annesi Angelina Jolie'nin yanında kalmak istemiş.

Brad Pitt'in Maddox'a içkiliyken şiddet uyguladığı iddia ediliyor ve yetkililer bu konuda Brad Pitt hakkında bir soruşturma başlatmış durumda. Brad Pitt ise, bu konunun tamamen uydurma olduğunu ve soruşturmadan çekinmediğini, hatta meselenin aydınlanması için soruşturmaya yardımcı olabileceğini söyledi.

Brad Pitt'ler ağlamasın, kalpler kırılmasın...

Hiç inandırıcı olmayan suçlamaları yürekten reddediyor ve Brad Pitt'ler ağlamasın, Maddox'lar babasına küsmesin, kimseler yalan söylemesin, herkes öpüşsün barışsın diyorum...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.