Blair Witch'ten Yeni Fragman

Onur Arslan 30.08.2016

3. Blair Witch ile koltuklarımıza çivileneceğiz.

Lionsgate stüdyosu, 3. Blair Witch filminin fragmanını yayınladı (ilk ikisi için bkz.The Blair Witch Project ve Book of Shadows: Blair Witch 2 ). Filmin yönetmenliğini üstlenen 19 yaşından beri korku gerilim türünde eserler vermekte olan genç sayılabilecek bir yönetmen. Home Sick ve Pop Skull filmleri ile adını duyurmuş, Avrupalı bir dağıtımcının dikkatini çektikten sonra Roma Film Festivali'nde görünerek sektördeki basamakları tırmanmaya başlamış. Yönetmenliğinin karanlık ve rahatsızlık verici ürünlerini David Lynch, Darren Aronofsky gibi üstatlarla dahi kıyaslayanlar var ki, açıkçası biraz iddialı gelse de şans verilmesi gerektiğini düşünmekteyim.

Blair Witch'ten Yeni Fragman

Başrollerde izleyeceğimiz (Not So Union, Words with Girls), (Calvin and Freddie's Cosmic Encounters, American Dreams) ve (House of Lies, The Following) hem ömürlerinin hem de kariyerlerinin hayli başındaki genç oyuncular, çoğunlukla yüzleri televizyon dizilerinden aşinalık vermekteler. Genel olarak korku filmlerinde bütçenin aslan payının oyuncular dışındaki harcamalara ayrıldığı ve izlenme oranlarında (yaş sınırlaması dolayısı ile) en tepelerde yer almadığı gibi etkenler düşünüldüğünde, oldukça makul bir kadro gibi görünmekte.

Blair Witch'ten Yeni Fragman

Filmin konusuna gelecek olursak... Bir grup genç üniversite öğrencisinin birer birer ölmek üzere bir ormana gezi düzenlemeleri diye özetlesem, eminim kimse bu konuda şaşırmayacaktır. Tabii bu kez ormana giden bu grubun amacı, şen şakrak bir şekilde eğlenmek değil, James adlı arkadaşlarının kızkardeşinin iz bırakmadan ortadan kayboluşunun bir şekilde Maryland sınırları içindeki Black Hills ormanı ile ilişki olması. Bölge halkından da bazı kişilerin yardımı ile ormanda yol alan grup, (pek tabii ki) hayal bile edemedikleri bir kötülükle karşılaşacaklardır. Filmin son fragmanı için sizi aşağı alıyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.