Bir telefona 91.000$ verir misiniz?

Mevcut fiyatı yaklaşık 3.000 TL olan Samsung Galaxy S6 Edge Çin’de 91.000$’a satıldı. Çünkü telefonda Iron Man var. Evet. Gerçekten bu yüzden.

Sınırlı sayıda üretilen telefonları bilirsiniz. Hepimiz onlara gıptayla bakarız, özellikle de sevdiğimiz bir karakteri tema olarak kullanıyorsa bizim olsun isteriz. JD.com isimli açık artırma sitesinde Iron Man temalı bir Samsung Galaxy S6 Edge satışa çıkarılıyor ve pek çok kişi de bu telefona sahip olmak istiyor.


Buraya kadar her şey normal.
Normalde fiyatı 1,079$ olan telefona, bu rakamın üstünde 90.000 artırma talebi geliyor ve sonunda telefon 91.000$’a satılıyor. Bu telefonun Iron Man teması dışındaki bir özelliği de seri numarasının 66 olması. 6 rakamı Çin’de şanslı sayılıyor. Üstüne üstlük temada yer alan kırmızı ve altın renkler Çin’de lüksü ve cömertliği temsil ediyor. Bu kadar özellik bir araya gelince de birileri telefona bunca para yatırmaktan kaçınmıyor.


Ek bilgi olarak, bu telefonlardan biri de eBay’de 35.000$’a satılmış. Parayı bol bulmak böyle bir şey olsa gerek.Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.