Bir Adet Sevgili, Bir de Buzlu Çay Alabilir Miyim?

Ezgi Özkurt 11.10.2016

Yasemin Kay Allen, siparişle kendine sevgili yaptı. Biz daha platonik takılmaya devam edelim...

Bir Adet Sevgili, Bir de Buzlu Çay Alabilir Miyim?

Şöyle bir bakınca şu kadının siparişle sevgililik müessesine adım atmasında hiçbir anormallik görmüyorum. Sonuçta taş gibi kadın, herhangi bir adama 'Bugün seni kayıtlara sevgilim olarak geçirteceğim aslanım!' dese, bence seve seve kabul ederler zaten. Ama yine de minnoş kalpler kendi adına üzülmüyor değil...

'Bizi sevgili yazın'

Arnavutköy'de bir beyle görüntülenen Yasemin Kay Allen, önce panikledi. Yanındaki erkek arkadaşı birtakım ani hareketlerle kameralardan kaçmaya çalışırken, Yasemin enteresan bir hamle yaptı ve şöyle dedi: 'Bizi sevgili yazın'.

Bir Adet Sevgili, Bir de Buzlu Çay Alabilir Miyim?

Benden selam söyleyin bütün aşklarıma...

Artık bu beyanla eski sevgililere nispet mi yapıldı, dosta düşmana 'Bu da benim beyim' mi demek istendi bilinmez. Hatta kendini garantiye almak için kameralardan uzaklaşırken Yasemin tekrar 'Siz aynen böyle yazın' demiş. Gerçi bunu demeseydi de böyle yazılırdı zaten. Sonuçta bir kadın ve bir erkek yan yana görüntülendiğinde hemen sevgili ilan edilir bizde.

Bütün platonikler, toplanın!

Her ne kadar bir Yasemin Kay Allen olmasak da, bence 'siparişle sevgili yazdırma' olayı denenebilir. Yüreği olan varsa denesin bakalım, tecrübelerini de bir blog açmak suretiyle anlatsın. Fakirlerin de yüzü gülsün, kırık kalpler de atsın. Hadi inş, amin.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.