Bioshock'lara Güncel Grafikler!

Nural Özel 10.08.2016

Remastered versiyonları çok yakında çıkıyor!

Bioshock'lar remaster işleminden geçecekler. Evet, hepsi! Sonrasında ise bu yeni grafikli bütün Bioshock'ları, "Bioshock: The Collection" adı altında pakette topluyorlar. Bütün Bioshock'lar ifadesinden kastım ise: Bioshock (1), Bioshock 2, Bioshock (3): Infinite ve tüm DLC'ler.

Bioshock'lara Güncel Grafikler!

Evet çok fazla "Bioshock" yazdım, "but, what can I do sometimes?" Konuya döneyim; remaster işleminden geçecek bütün ürünler 1080p ve 60 FPS görüntü kalitesinde olacak. Bu çok iyi bir haber! Bir de dün, bu açıklamaları doğrulayacak bir fragman çıkınca karşımıza, keyfimiz hayli yerine geldi. Hemen aşağıdaki fragmanda görebileceğiniz üzere 2007 yapımı Bioshock 1 oyununun grafikleri bir hayli gelişmiş. Tamam, mükemmel değil tabii ki ama artık çok daha oynanabilir!

Daha bitmedi. The Collection sadece PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak. Fakat PC sürümündeki Bioshock: Infinite, zaten şu an piyasada olan sürümle aynı olacak. Keza, şu an piyasada olan sürüm zaten oyunun bir kere remaster işleminden geçmiş versiyonu. O yüzden, pek gerekli görmemişler kanımca. Ayrıca, sadece PC kullanıcıları için, serinin tüm oyun ve DLC'lerini Steam'de bulunduran kullanıcılar, bu pakete (collection) ücretsiz sahip olacaklar! Bu da demek oluyor ki, grafik yükseltmelerini ücretsiz edinecekler.

Bioshock'lara Güncel Grafikler!

The Collection, 13 Eylül'de piyasaya çıkacak. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.