Beyonce’nin Tarzının Tavan Yaptığı 10 An

Giyilir Bu Ekibi 12.05.2018

Bu kadının tarzını sevmeyen var mıdır ki?

Beyonce, House Of Dereon günlerinden beri uzun bir yol kat'etti.Yani, Destiny’s Child zamanlarına dönelim. 1998 yılı civarlarına.
O zamanlar kamuflaj desenli skinny pantolonları, parlak desenli jean’ler ve üzerine giydiği kelebekli bluzları vardı. Saçlarında ise ona yine de çok yakışan anlamsız bukleler...Şimdi o bukleler gitti, yerine hacimli düz saçlar geldi. Makyajı daha göz alıcı oldu ve gardırobu komple değişti. Mesela 2003’teki MTV müzik ödüllerinde giydiği altın rengi kıyafeti asla unutamayız.Hadi şimdi annesinin tasarımlarını giymeyi bırakan Beyonce’nin stiliyle göz doldurduğu anlara bir bakalım.

1) Çok da klasik olmayan at kuyruğu ve kırmızı şarap rengi elbisesiyle.2) Met Gala'da hem transparan hem de dekolteli elbisesiyle.3) Çiçekli elbisesi ve beyaz ceketiyle dışarıda.4) Oscar Ödülleri'nin after party'sinde Stella McCartney elbisesi ile.5)
Zadig And Voltaire sarı takımıyla ortalığı aydınlatıyor.6) Yine bir Stella McCartney tasarımı olan denim tulumuyla.7) Siyah, parıltılı, kadife elbisesiyle, Grammy Ödülleri gecesinde.8) Hafif bacak dekolteli belden düğümlü elbisesiyle.9) Kahkülleri ve farklı desenli parçalarla kombinlediği kıyafeti ile.10) Desenli salaş gömleği ve kalem eteği ile.


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.