Betondan Oyuncaklar

Amanda Aman 08.07.2016

Taş gibi oyuncaklar yetişkinleri bekliyor!

Gorgonlara karşı bir arada duran müttefik canavarlar, Gorgonlarla cesurca savaşıyorlar. Boynuzlu, 202 numaralı genel sekreter ilan ediyor savaşı. Üstelik çok güçlü bir silahları var: kafa avı! Biraz daha açmak gerekirse, düşmanın maskesini çalıp onun süper güçlerini ele geçirebiliyorlar. Fakat Ölüler Diyarı’nda yaşayan, en sona kalan, en güçlü Gorgonu yenemeyip karşısında taşa - pardon betona - dönüşüyorlar. Yetişkinlere özel oyuncak serisi United Monsters’ın hikayesi işte böyle.

Betondan Oyuncaklar
Betondan Oyuncaklar

Seri, Koreli Hobby Design firmasının eseri. Bazı karakterlerin tasarımında DC’nin Batman’i ve Disney’in Mickey Mouse’undan esinlenilmiş. Tim Burton’ın The Nightmare Before Christmas çizgilerinin esintisi de var.

Betondan Oyuncaklar
Betondan Oyuncaklar

United Monsters serisi dümdüz, gri, dökme beton olarak geliyor. Üzeri sprey boya ile kolaylıkla boyanabiliyor. Sipariş edilen beton oyuncak kutusundan ayrıca eğlenceli sticker serisi ve geçici dövmeler çıkıyor. Sticker ve dövmelerle beton oyuncağınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Saç eklemek isteyenler, serinin saksı kafalı modeli Numara:200'ü denemeli. Tabii Güney Kore sınırları içinde iseniz. Firma ne yazık ki diğer ülkelere gönderim yapmıyor.

Betondan Oyuncaklar
Betondan Oyuncaklar

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.