“Beni Geri Zekalı Gibi Gösteriyorsunuz”

Venüslüler Ekibi 24.05.2018

Hala “aptal sarışın” gibi bir kavrama veya mankenlerin adım atmak dışında bir şey bilmediğine inanıyorsanız, bu modelin cevabı tokat gibi gelecek.

Merakla beklenen Victoria's Secret 2015 defilesi gerçekleştirildi ve 8 Aralık'ta yayınlanacak. Tabii o zamana kadar dedikodular ve fotoğraflar her yerde yayınlanmaya başladı bile. Birbirinden güzel iç çamaşırları dışında ilgimizi çeken bir durumla karşılaştık: Victoria's Secret meleklerinden biri olan Magdalena Frackowiak'ın bir muhabire verdiği tokat gibi cevap!
Malumunuz, podyuma çıkmaya hazırlanan meleklerle röportajlar yapılıyor, paparazziler ise onlara kolayca cevap veremeyecekleri sorular sormaya çalışıyorlar. Bir muhabir de model model dolaşıp "Defileden sonra ne yemeyi düşünüyorsunuz?" diye sormuş. Birkaç model dondurma, pizza gibi cevaplar vermiş. Sonra sıra 31 yaşındaki model Magdalena Frackowiak'a gelmiş.
"Hayır, lütfen böyle sorular sormayın" cevabıyla şaşıran muhabir bir sonraki modele geçmeye yeltenirken, durumu açıklamak isteyen Magdalena tarafından durdurulmuş. Magdalena, "Bu tip sorular istemiyorum çünkü beni geri zekalı gibi gösteriyorsunuz. Sanki kendimi aç bırakıyormuşum ve bir şeyler yiyebilmek için defilenin bitmesini bekleyemiyormuşum gibi görünüyor" diye açıklama yapmış.
Bu da aklımıza Oscar Ödül Töreni'nin ardından Reese Witherspoon'un başlattığı #AskHerMore (Ona başka sorular sor) kampanyasını getirdi. Witherspoon, kırmızı halıda yürüyen aktrislere sadece görünümleri ve kıyafetleriyle ilgili değil, kazandıkları başarılarla ilgili soruların sorulması gerektiğini öne sürmüş ve medyayı buna teşvik etmek için bu kampanyayı başlatmıştı.
Victoria's Secret modelleri uzun bacakları, incecik belleri ve atletik yapılarıyla gerçekten mükemmel görünümün simgesi gibiler. Elbette bu inceliğin ardında düzenli spordan gelen kaya gibi sert kasları da bulunuyor. Nasıl yaşadıklarını, ne yediklerini, nasıl spor yaptıklarını merak edenler olabilir. Onlar da bu bilgileri pek saklamıyorlar ve hiçbiri güzel görünmenin sırrının sihirli bir şey olduğunu söylemiyor. İlgimizi çeken herhangi bir modelin Instagram hesabına bakmak, bunu bilmek için yeterli. Tabii bir yandan da hepimiz, onlar gibi görünmek için doğru genlere sahip olmamız ve çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Ne yediklerini öğrenmemiz böyle bir durumda gerçekten gereksiz hale geliyor.


Sizce de kadınlara güzellik sırlarından ve zayıflama yöntemlerinden daha fazlasını sormanın zamanı gelmedi mi?

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.