Bazı Erkekler Gerçekten Zoru Sever

İrem Çamarası 27.06.2016

Erkeklerin başka kızlarla ilgilenmelerinin nedeni "zoru sevdikleri" içinmiş.

Konuya direkt geçiş yapıp bir erkek arkadaşım ile konuşmamı sizinle paylaşmak istiyorum. Arkadaşımın gayet “ideal” bir sevgilisi vardı ama sürekli başka kızlarla konuştuğuna şahit oluyordum. Tabii böyle bir durumu kabul etmeyip “Gayet güzel bir ilişkin var. Başkalarıyla konuşuyorsan, sevmiyorsan ayrıl bari üzüyorsun kızı” diyerek bir yandan sinirlenip bir yandan da neden böyle yaptığını çözmeye çalışıyordum. Aldığım cevapları benim aklım almadı; sizin alır mı, bilemeyeceğim.

Bazı Erkekler Gerçekten Zoru Sever

Evet, başkalarıyla konuşuyormuş ama bu, şu an beraber olduğu kız arkadaşını sevmediğinden değilmiş. Sadece onun varlığı belliymiş ve ulaşamadığı insanlar dikkatini çekiyormuş. Zaten bunu genellikle her erkek yaparmış. Evli insanlar bile eşini aldattıklarında amaç daha güzele gitmek ya da eşini sevmemek değil, onun her zaman evde olduğunu bildiklerindenmiş.

“Partnerin öğrendiği zaman ne olacak?” sorusunu yönelttiğimde ise bana, “Saçmalama ben onu aldatmıyorum ki” cevabını vermesi saniyesini almamıştı.

Bu cevapları alınca erkeklerin beynine sızmak bir görev olmuştu. Neden böyle yapıyorlardı ve bunun bir çözümü var mıydı?

Erkekler bunu yaparken kendi egolarını düşünüyorlar. Ulaşamadıkları her şeyi onların egolarına zarar verecekmiş gibi gördüklerinden bir nevi hırs yapıyorlar. Bunun olmasını engellemek için ise, beraber olduğu kişi için her zaman kaybetme korkusu duyması ve partnerinin her zaman gizemli bir yanı olması gerekiyormuş. Çözmeye ya da kaybetmemeye uğraştığı kişi yanındaki olduğu sürece, bir başkasına ulaşmayı zaten düşünemezmiş.

Açık konuşmak gerekirse, bu çözümler işe yarar mı bilemiyorum ama böyle bir erkeği hayatınızda bulundurmamanız gerektiğini gayet net söyleyebilirim. Unutmayın, kimse sizden değerli değil. Ki bu hareket sadece sizin kendinize olan saygınızdan bile kabullenmemeniz ve asla alttan almamanız gereken bir durumken.

(Evet hanımlar, biz kesinlikle ''Erkeğinizi elinizde tutmak için vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden arının ve vücudunuzu nemlendirin. Böylece özgüveniniz artacak. Özgüveni olan kadın seksi kadındır!'' gibi tuhaf önerilerde bulunabilecek kadınlar değiliz; sitenin özgüveni kaldırmıyor böylesini. Biz Venüslülere gereken saygıyı gösteren beylere ve kendine gerçekten güvenen kadınlara selam olsun!)

İrem Çamarası

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.