Bazı Erkekler Çok Çekici

Bıyıklılar Ekibi 15.05.2018

Panik yapmayın! Sadece bir günlüğüne, ne istediklerini anlamak için, siteyi kadınların ele geçirmesine izin verdik.

Yıllarca düşündünüz, aranızda bol bol konuştunuz, "Kadınlar Ne İster?" diye film bile yaptınız ama aranızda hala "Anlamıyorum aaaabi, o herifte ne bulmuş olabilir ya?" diyen adamlar görüyoruz. Birkaç tüyo vermek için siteyi bir günlüğüne devraldık, hangi erkekte ne bulduğumuzu birkaç kısa maddede açıklıyoruz.


1. Kendine güvenen erkek çekicidir. Ama o güven boş ukalalıktan ibaret olursa foyası çabuk çıkar, bir anda tiksindiren cazibeye dönüşebilir.


2. Zeka diyeceğiz ama çoğumuz bir Marie Curie olmadığımız için sizden de Pierre Curie olmanızı beklemiyoruz. Pek çok kişi gibi biz de anlayamadığımız zekayı çekici bulmuyoruz.


3. Adonis. Çekicidir. Nokta. Ama aslında virgül. Çünkü kısa ilişkilerde adonis kasları ne kadar çekici olursa olsun, akıllarda uzun vadeli planlar varsa kıllı göbekli adamları bile baş tacı edebiliriz.


4. Tam bunu demişken... Pek çok kadın, evliliği kuvvetli bir ihtimal olarak gören adamlardan ilk bakışta olmasa bile zamanla hoşlanır. Küçük bir kısım için de evlilik ihtimali kaçma nedenidir, iyi analiz etmek lazım.


5. Yemek yapan erkek çekicidir. Nedenini bilmiyoruz ama galiba fazla gördüğümüz bir şey olmadığı için ilginç geliyor. Bir de birlikte yemek yapmayı seviyoruz. ("Git o zaman fırıncı ustasıyla takıl" diyen birileri mi var orada?)


6. Stil sahibi olmak bir erkeği havada karada çekici yapar. Tabii modaya uygunsa. Mesela bu aralar dev sakallar çok moda. İngiliz beyefendisi yerine oduncu tercih ediliyor. Gözümüz alıştı herhalde.

Ama şöyle bir şey de var...


7. Bakımlı ve temiz olmak. Hem de sadece dışarı çıkarken değil, genellikle. Yani öyle sakal yaptınız ama bir haftadır leş gibi olmuş gömleğinizi üstünüzden çıkarmadınız diyelim. Bittiniz siz.


8. "Ama koku önemliydi hani?" demeyin. Ter bile temiz olduğu zaman güzel. Ve elbette koku önemli ama bazı araştırmalar, partnerinizin babası gibi kokuyorsanız, onun için çekici olacağınızı söylüyor. O kadarına fazla takılmayın ama.


9. Güzel gülümseme, kaliteli espri, tipik yakışıklılık, el becerisi, hayvanseverlik, karakter uyumu gibi maddeleri zaten biliyorsunuz. Bunlar ilişkiyi başlatan, sürdüren, güzelleştiren şeyler. Ama bir yaştan sonra kadın güvenmek ister, asıl önemli olan bu. Bunu da hemen maddi güvence olarak düşünmeyin; işimiz var, paramızı kazanıyoruz çok şükür.


10. Bir kadın, en tırt bulduğu erkeği bile çevresinde güzel kadınlarla görürse bi' "hmmm" der. Artık bunun için de arkadaşlarınıza para mı verirsiniz, ünlü tanıdık mı edinirsiniz, en azından 15 dakikalığına ünlü olmaya mı çalışırsınız, size kalmış.


Farklı konularda kadın görüşünü merak ediyorsanız, sorularınızı yorumlarda paylaşın. Kadınların ve erkeklerin birbirini daha iyi anladığı o güzel, ütopik dünya için size cevap vermekten mutluluk duyarız.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.