Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları İKSV Galaları’nda!

Taner Turna 26.09.2016

İki Oscar adaylı Tim Burton’ın son filmi Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, İKSV Galaları ile sinema sevenlerle buluşuyor.

En son 2014 yılında Golden Globe ödüllü Büyük Gözler ile beyaz perdeye konuk olan Tim Burton’ın yeni filmi Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, 27 Eylül Salı günü Türkiye vizyonundan hemen önce İKSV Galaları’nda sinema severler ile buluşacak.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları İKSV Galaları’nda!

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocuklarının oyuncu kadrosu

Fantastik edebiyatın son yıllardaki en başarılı eserlerinden biri olan Ransom Riggs’in Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children romanından sinemaya uyarlanan film, izleyicileri büyülü bir dünyaya davet ediyor. Gotik bir atmosfere misafir olduğumuz Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filminin oyuncu kadrosunda, Penny Dredful dizisi ile Golden Globe’a aday olan Eva Green, en son The Legend of Tarzan filminde izlediğimiz Samuel L. Jackson ve beyaz perdenin yeni jenerasyon oyuncularından Asa Butterfield bulunmakta.

Filmin konusu

Gizemli ipuçlarını takip ederek farklı bir zamanda bambaşka bir dünyayı keşfeden Jacob, tüm bu garip olayların ardından Bayan Peregrine’ın Tuhaf Çocukları için olan evi ile karşılaşır. Bu sıradışı olay dizgisinin peşini bırakmayan Jacob, keşfettiği binanın eski sahiplerinin hâlâ hayatta olduğunu öğrenir. Fantastik evrene açılan bu kapıdan içeri girmek isteyenler 27 Eylül Salı günü saat 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantası’nda gerçekleşecek gösterime katılabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.