Başkan Obama’dan Yazlık Playlist Geldi

Taner Turna 12.08.2016

Beyaz Saray’da son günlerini geçiren Başkan Barack Obama, yazlık bir playlist yayınladı!

Geçtiğimiz günlerde Beyaz Saray’da Kendrick Lamar (Obama’nın favori rapçisi), Jay Z, Beyoncé ve John Legend‘ın davetli olduğu, Usher ve Stevie Wonder’ın performans sergilediği bir parti ile 55. yaş gününü kutlayan Barack Obama, geçtiğimiz yıl yayınladığı Summar Day ve Summer Night playlist’leri arasına yenilerini ekledi.

Kısa bir süre sonra 2008 yılından beri yürüttüğü Amerika Birleşik Devletleri başkanlık görevini tamamlayacak olan Barack Obama, siyaset hayatının yanı sıra müzikle olan yakın ilişkisiyle anılacak. Beyaz Saray’daki son günlerini neşeli bir şekilde geçiren Obama’ın geçen ay düzenlediği barbekü partisinde Kendrick Lamar ve Janelle Monáe performans sergilemişti.

Başkan Obama’dan Yazlık Playlist Geldi

Müzik dünyasıyla fazlasıyla içli dışlı olan Obama, geçtiğimiz yıl başlattığı playlist paylaşma adetine bu yıl da devam etti. “Daytime” ve “Nighttime” isimli playlist’lerde Chance the Rapper, Courtney Barnett, Prince, Fiona Apple, D'Angelo, Wale, Nina Simone ve Nas gibi bir çok ünlü isim bulunmakta. Başkan ne derse odur diyenleri aşağıya alalım!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.