Atlayın, Kabak Koyu'na Gidiyoruz!

Ezgi Özkurt 06.06.2016

İster kamp yapmaya gidin ve doğayla bütünleşin, ister ultra lüks otelinizin penceresinden müthiş manzarayı seyredin. Burada iki seçenek de mevcut.

Hem kafamı dinleyeyim, hem kanım kaynarsa pek çok aktiviteye katılayım hem de yemyeşil ormanların masmavi denizle buluşmasını izleyeyim diyorsanız, Kabak Koyu kollarını açmış bir şekilde sizleri bekliyor.

Görsel Kaynağı: Pinterest

Uzun zamandır "alternatif tatil bölgeleri"ni sevenlerin tercih ettiği Kabak Koyu, son dönemde fazlasıyla popüler bir hale gelmeye başladı. Kartpostallardan fırlamış gibi görünen gün doğumu ve gün batımına sahip Kabak'ta kamp yapabilir, bungalovlarda kalabilir veya "ben rahatıma düşkünüm" derseniz otelleri tercih edebilirsiniz.

Görsel Kaynağı: Flickr


Kabak'tayken kaldığınız yerden denize gitmek için safari Jeep'leri kullanabilir, bol bol doğa yürüyüşlerine çıkabilir, paraşüt yapabilir, sabah yogalarına katılabilirsiniz. Kamp hayatı oldukça keyifli ve sosyal olduğu kadar (buradaki insanların çoğu birbirini tanır, tanımayanları aralarına almaları ise birkaç dakikalık süreye tekabül eder) bazılarımız için biraz fazla alternatif kaçabilir. Malum, konfor arayanlar için fazla ideal olduğu söylenemez.

Görsel Kaynağı: Flickr


"Ben şöyle rahat rahat otelimde kalayım... " derseniz, Kabak Koyu'nda muhteşem oteller de var. Romantikler için bungalovlar da güzel bir seçenek olabilir. Bu noktada tercih, nasıl bir tatil aradığımıza kalmış.

Görsel Kaynağı: Lissiya Otel

Görsel Kaynağı: Shambala

Kabak, ilginç bir yer. Gidenlerin ya çok sevdiği ya nefret ettiği yerlerden. Ortası yok denebilir. 1 ay kalıp dönmeyi hiç istemeyen de var, 3 gün kalıp fazlası zarar diyen de... Biz gidecek olanlara iyi tatiller diliyor, bugüne kadar hiç gitmemiş olanlara bir tavsiye olarak Kabak'ı öneriyoruz!

Görsel Kaynağı: Pinterest

Ezgi Özkurt


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.