Aşk Mutfakta Yaşanıyor Güzelim!

Ezgi Özkurt 05.10.2016

Ali Atay, sevgilisi Hazal Kaya'ya romantik bir doğum günü sürprizi yaparak, aşkını mutfağa taşıdı.

26. yaşına ayak basan Hazal Kaya, bir süredir oyunculuğun haricinde aşçılığa merak salmış durumda. Aşçılık eğitimi alan Hazal Kaya'ya, 26. yaşının kutlu gününde sevdiceği Ali Atay'dan sürpriz geldi.

Sosyal medyada büyük ilgi gördü

"Leyla ile Mecnun" dizisiyle gönüllere taht kuran Ali Atay'ın, sevgilisi Hazal Kaya'nın doğum gününde ona bir sürpriz yapıp tüm arkadaşlarını mutfağa toplamasına sosyal medya tabii ki kayıtsız kalmadı. İkilinin fotoğrafının altına kalpler, öpücükler, 'Leyla ile Mecnun', 'En güzel aşk kalp kalp kalp' gibi yorumlar yağdı. Ve her zaman olduğu gibi bu olay sırasında, Türkiye'nin herhangi bir yerindeki kadın sevgilisine kumanda fırlattı. Ardından da, 'Bana neden hiç süprüz yapmadın?!' diye haykırdı. Adam sessiz kaldı, ne desindi ki? Herkes sürpriz yapsaydı, sürpriz istisna bir durum olmaktan çıkar ve değerini yitirirdi. Öfkeli kadın pes etti. Birkaç dakika sonra kumandanın tuşuna hunharca basarak, izlediği magazin programını terk-i diyar eyledi.

Nihal çok üzülmüştü, bari Hazal mutlu olsun

Biz dizileri gerçek hayata bağlayan insanlarız, bu yüzden buna göre konuşacağım... 3 senedir mutlu mesut bir aşk yaşayan Hazal Kaya'nın, Aşk-ı Memnu'da başına neler geldiğini herhalde hepimiz hatırlıyoruzdur. 'Bihter neyi açıklayacak Firdevs Hanım? Behlül'le ne ilgisi var?' derken, gözlerinin çakmak çakmak olan halini hatırlarsanız, sizin de yüreğiniz sızlar bence. Aynı şekilde Ali Atay da dizide sürekli değişen Leyla ile yaşadığı süreçte az gönül yarası almadı.

Bu yüzden Leyla The Band'den bir şarkı ile kapanışı yapıyor ve 'Ne yaparsan yap aşk ile yap' diyerek bu vesileyle Kenan Doğulu'ya da selamlarımı gönderiyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.