Aşırı Duygusal Çocuk Survivor Semih, Şiir Kitabı Çıkarmış

Defne Taktak 18.10.2016

Yarışmadayken de en çok "Teker teker gidecekler" isimli hüzünlü şiirini severdik Semih'in.

Semih'in şu duygusal bakışları, ödül günlerindeki hisli ŞİYİR okumalarından tahmin etmeliydik şiir kitabı çıkartacağını. Şu sıfata bakar mısınız? Nasıl da hisli hisli bakıyor. Nasıl da bir şair inceliği var bakışlarında...

Aşırı Duygusal Çocuk Survivor Semih, Şiir Kitabı Çıkarmış

Dün bir tanesi çıktı, Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna'da şarkıcı Madonna'yı anlattığını söyledi, bugün Survivor Semih, aşırı duygusal şiirlerinden oluşan bir kitap çıkardı. Ülkemizin edebiyat seviyesini düşününce böğrümüze öküz oturmuş gibi hissediyoruz.

Neyse.

Kendisinin Acun'un show programları için doğmuş bir birey olduğunu düşünürken şiYir kitabı çıkaran Semih'in eserinin adı AHFÂ. Eh, katılacak yarışma kalmadı tabii. Bir yerden başlamak lazımdı. Helal olsun sana koca yürekli Semih.

Birleşme partisindeki kıyafeti ve tavırlarıyla Snatch gibi yapımlarda rol alabileceği sinyalini de vermişti Semih ama işte maalesef Snatch çoktan çekilmişti ve filmde Brad Pitt'i oynatmışlardı. :( Olsun. ŞiYir de güzel bişiy sonuçta.

Semih gibi DUYGUSAL bir insana da bu yakışırdı. Ama umarım konuştuğu gibi heceleyerek okunmuyordur şiirleri de. Yoksa ilkokul 1'e giden yeğenime hediye etmek zorunda kalırım kitabı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.