Arto Olaylara Balıklama Dalmış!

Zian Ziangil 23.08.2016

Madilikte hiçbir zaman sınır tanımayan Arto, Televole günlerini yad ederek verdiği röportajda adeta "NE DEDİN SEN?" dedirtti.

Özellikle 2000'li yılların en büyük magazin imajlarından biri olan Arto, şu sıralar yeni bir single ile hayatımıza dönüş yapmaya hazırlanıyor. Gerçi kendisinden yeni bir single beklentisi içinde olmadığını söyleyenlere geçenlerde şöyle bir cevap vermişti:

Arto Olaylara Balıklama Dalmış!

Sivri dili, esprili sözleri ve olayları manipüle etmeyi her zaman başaran davranışlarıyla bir dönem televizyon programlarının reyting makinası olarak görülen şarkıcı, yeni single öncesi Hürriyet'ten Hakan Gence ile olay yaratan açıklamaların olduğu bir röportaj yaptı.

Seks ve ilişkiler üzerine konuşan Arto, "Artık kadınlar patron, erkekler köle! Şimdi seks işçisi olan erkekler. Kadın bir erkeği isterse “Gel buraya” diyor ve birlikte oluyorlar" diye belirterek bir serzenişte mi bulundu yoksa artık yaşı itibari ile kaybetmeye başladığı çekiciliğini yok saymaya mı çalıştı, kimse anlayamadı!

Magazin gündemine bomba gibi düşen asıl açıklama ise Gence'nin "Cinsellik şimdi daha mı rahat yaşanıyor yoksa tam tersi, daha kapalı bir toplum haline mi geldik?" sorusu üzerine geldi. Arto bu soruya "Cinsellik hep önemli. Biz de bu konuda hep aç bir toplum olduk. Karısını başka bir kadınla aldatan erkekleri de gördüm. Karısını başka bir erkekle aldatan erkekleri de... Swinger (eş değiştirme) partilerine şahit oldum. Yoksa eskiler daha mı marjinalmiş?" şeklinde cevap vererek yıllar sonra yeniden gündeme oturmayı başardı. Adeta biz neler gördük neler geçirdik diyerek günah çıkaran şarkıcı, sözleriyle röportajın kırpılan bölümlerinde ne hikayeler anlatmıştır acaba diye düşündürdü.

Arto Olaylara Balıklama Dalmış!

Yıllar önce Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne tokat attığı o "ikonik" programda da konuk olan ve tartışmayı o noktaya getirmede büyük payı olduğu söylenen sanatçı, röportajında bunlarla da sınırlı kalmadı, adeta içini döktü.

Hakan Gence'nin "20 yıllık sahne hayatınızda şahit olduğunuz en uç hikaye ne?" sorusuna "Seksle ya da değişik şeylerle biten partilere davet edildim. Bu partileri oyuncular, iş adamları, futbolcular, dönemin politik kimliklerinin oğulları verirdi. Ama benim uyuşturucu, alkol gibi kötü alışkanlıklarım yok. Tek kötü alışkanlığım seks. Bir tek onu çok seviyorum" diye cevap verdi. Zamanında bir "party boy" olduğunu itiraf eden şarkıcının "değişik şeylerde" gözü olmadığının altını kalın kalın çizmesi dikkatleri çekti. Üstü kapalı olarak seks bağımlılığı itirafında da bulunan Arto, acaba hangi oyuncular, iş adamları, futbolcular ve dönemin politik kimliklerinin oğullarının verdiği "o partilere" katıldı büyük merak konusu oldu!

"Tabii bir de Televole kültürü vardı. Birçok starı o kültür yarattı. Ama ben öyle bir p.çim ki her dönemin adamı oldum. Sahneye çıkınca içime şeytan kaçıyor. 20 yıl bir insan taklit yapamaz ki. Ben Gülben Ergen miyim?" diye ekleyerek bazı meslektaşlarına sataşmadan da duramadı.

Bir magazin figürü olarak her zaman hayatımızda olmasını temenni ediyor ve kendisini yeni şarkısı "Hayırlı Olsun" ile televizyon programlarında madilik yaparken görmek istiyoruz. :)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.