"Arabada mı Sevişelim?"

Zian Ziangil 19.04.2017

Muhabirlerden kaçarken sabahı sabah eden Ahmet Kural en sonunda isyan etti!

Düğün Dernek, Çalgı Çengi gibi filmleri ve İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizileri ile son yılların en başarılı komedyenlerinden olan Ahmet Kural, çapkınlıkta da bir o kadar başarılı. Gece yakalanmalarında kendine has bir tarzı olan Kural, bu defa öyle bir yakalandı ki, haline üzülmemek mümkün değil!

Çok Denedi Ama Başaramadı

Ahmet Kural önceki gece Asmalımescit'te bir mekanda eğlendikten sonra, çıkışta gazetecilerin olduğunu fark edince arka kapıdan kaçmak istedi. Ancak muhabirleri atlatmak o kadar kolay değildi. İki kız arkadaşıyla aracına binen Kural, muhabirlerin kendisini takip ettiğini anladı ve Nişantaşı'ndaki ara sokaklardan birinde araçtaki erkek arkadaşını indirdi.

Burada muhabirlerle konuşan Ahmet Kural, “bırakın işimize bakalım. Kadınlardan biri arkadaşımın karısı, diğeri kız kardeşim” açıklamasında bulundu. Fakat bu sözleriyle muhabirleri kandıramadı. Aracıyla Beşiktaş'a doğru yönelen Kural'ın muhabirler tarafından yakın takibi devam etti.

"Kızlarla Aracın İçinde mi Sevişelim?"

Bu işten kaçışın olmadığını anlayan ünlü oyuncu en sonunda pes ederek aracını sağa çekti ve itirafta bulundu: “Arkadaşlar böyle sabaha kadar dolaşacak mıyız? Saat sabahın 05.00’i oldu. Uykumuz geldi, bırakın biz de evimize gidelim. Yaptığınız çok ayıp. Kızlarla aracın içinde mi sevişelim? Söz başka bir zaman size kendim çektireceğim, beni kırmayın”.

Hani kızlardan bir tanesi arkadaşının karısı, bir tanesi de kız kardeşindi? :) Hayırlı işler Ahmet Bey...

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.