Annabelle 2 İlk Görüntüleri İle Ürküttü

Onur Arslan 20.09.2016

Oyuncak bebeklere bakışımız ikinci kez sarsılacak.

İçinde yaşadığımız dönemin en üretken korku temalı işlerine gerek yapımcı gerek de yazar - yönetmen olarak imza atan James Wan'ın korku evreninden daha önce tanıştığımız bir figür tekrar beyaz perdeye geliyor. İlk filmini 2014 yılında izlediğimiz Anabelle, bir devam filmi ile 2017'de bizi yine korkutmaya hazırlanıyor. Yapımcılar arasında gördüğümüz James Wan, yönetmen koltuğunu İsveç asıllı 'e bırakmış. Kendisini bu senenin beğenilen korku filmlerinden Lights Out ile duymuştuk. Kısa filmlerden ve çevre sorunlarına karşı savaşan insanları konu aldığı 6 bölümlük bir belgeselden oluşan öz geçmişinde, bu ikinci uzun metrajlı filmle çıtayı biraz daha yükseltecek gibi görünüyor.

Annabelle 2 İlk Görüntüleri İle Ürküttü

Filmin başrollerinde Narcos dizisinde ve Spectre'da rol almış olan , Lights Out'tan sonra yönetmen Sandberg ile ikinci kez çalışacak olan , koskoca Nazgulları, yüzük tayflarını harcayan At Beylerinin Prensesi ve Without a Trace dizisindeki 160 bölümlük performansı ile Altın Küre Ödülü kazanmış olan yer almakta. Filmin senaryosu, ilk filmde olduğu gibi, 'a ait. In the Spider's Web, Bloodmonkey ve Swamp Devil gibi düşük bütçeli "B Movie" olarak adlandırabileceğimiz filmlerle bilinmekteyken çıtayı Anabelle serisi ile yükseltmiş, hatta yakın zamanda duyurulan bir Fox dizisinin yapımcıları arasına adını yazdırdığı gibi, It adlı eski bir TV dizisi olan ve 2017'de beyaz perdeye uyarlanacak olan Stephen King eserinin de senaryolaştırılması üzerinde çalışmakta.

Annabelle 2 İlk Görüntüleri İle Ürküttü

İlk filmde Mia ve John adlı örnek taşralı Amerikan ailesi, satanist bir çetenin evlerine saldırısı sonrasında yara almadan kurtulmuş ancak daha önceden sahibi oldukları vintage bebeğin merkezinde olduğu tuhaf ve korkunç olaylar yaşamaya başlamışlardı. The Conjuring 2 endamını şöyle bir gösterdikten sonra Anabelle bu kez, kızlarını çok küçükken kaybetmiş bir ailenin evinde ortaya çıkıyor. Bu aile, kapanmış bir yetimhanedeki çocuklara ve bir rahibeye evlerini açarak onları sokaktan kurtarırken, başlarına neler geleceğinden habersizler. Atomic Monster ve New Line Cinema firmaları tarafından yapılıp Warner Bros. ve New Line tarafından tüm dünyada Mayıs 2017'de gösterime girecek filmin ilk fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.