Anlatılan Senin Hikayendir

İrem Çamarası 25.08.2016

Cengiz Toraman tarafından 2013 yılında Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda sahneye konulan Anlatılan Senin Hikayendir oyunu, 2016 yılında Levent Üzümcü ile karşımızda…

Levent Üzümcü oyunda seyircilerinin karşısına birbirinden farklı üç hikaye ile çıkıyor. Hepsi, kendi başımızdan geçmiş gibi hissedeceğimiz samimi, içten ve bir o kadar içimize işleyecek cinsten. Levent Üzümcü’nün kendi duygu ve düşüncelerini de sahneye katması ile bir o kadar bizim hikayemiz oluyor hepsi. Dinlerken kendimizden parçalar buluyor ve Levent Üzümcü’nün samimiyetine, doğallığına bir kere daha hayran kalıyoruz. Hikayeleri en içimizde hissedebiliyoruz çünkü hepsi hayatın içinden çıkarılmış ve önümüze serilmiş hikayeler aslında.

Anlatılan Senin Hikayendir

Mehmet dayının hikayesi ile Anadolu’da başlayan oyun, açık denizlerde son buluyor. Özlenilen dostluklardan, o en içten sarılmalardan bahsediliyor hikayelerde. Oyunun kimi yerinde zeybek oynayan, kimi yerinde güldüren, kimi yerinde ağlatan Levent Üzümcü, oyunun sonunda ayakta alkışlanarak bir kez daha ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor.

Eğer siz de kendi hikayenizi bir başkasının ağzından dinlemek istiyorsanız bu oyunu mutlaka izlemelisiniz…

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.