Anılar İle Dolacağınız Bir Oyun; Ben Eskiden Küçüktüm

İrem Çamarası 10.09.2016

Ali Poyrazoğlu’nun ve sahnelerde izlemeye alışık olduğunuz usta sanatçıların gençliklerine yolculuk yapacaksınız…

2 saat süresince Ali Poyrazoğlu’nun çocukluğundan başlayarak bütün tiyatro serüvenini gayet samimi ve eğlenceli bir dille anlattığı ve zaman zaman sahneden inip izleyicilerin arasında dolaşarak seyirci ile daha fazla yakınlık kurduğu bu oyunda usta sanatçıya daha da hayran olacaksınız.

Sadece kendisinden değil, bütün yol arkadaşlarından bahsettiği oyunda Muhsin Ertuğrul, Yıldız Kenter, Müjdat Gezen, Savaş Dinçel ve Ayla Algan da sizinle oluyor. Beraber atlattıkları bütün zorlukları, en komik zamanlarını, Türk tiyatrosu için verdikleri emekleri tek tek seyircinin karşına dizen Ali Poyrazoğlu bütün izleyicileri keyifli bir zaman makinesinde geçmişe götürüyor.

Yol arkadaşlarının çoğu eskilerden, Türk tiyatrosunun bugüne ulaşmasında büyük emekleri geçen kişilerden ve Ali Poyrazoğlu her birinden bahsederken, her bir anısını anlatırken yeniden o günlere gidiyor, size de bu yolculukta sanki o günlerde onların yanındaymış gibi hissettiriyor.

Tanıdığınız, tanımadığınız usta isimlere ve bugünün Türk tiyatrosuna bir kez daha hayran oluyor, tekrar saygı duyuyorsunuz.

Anılar İle Dolacağınız Bir Oyun; Ben Eskiden Küçüktüm

Oyunun son kısmında ortaya çıkan kutu ile Ali Poyrazoğlu bütün yol arkadaşlarına, ustalarına, öğretmenlerine iletmek üzere alkışlar topluyor seyircilerden. Bugün hayatta olan ve olmayan herkes için ve kendisi için alkışlar ile dolduruyor o kutuyu.

Oyundan buruk bir tebessüm ve Ali Poyrazoğlu’nun anılarını, arkadaşlarını anlatırken parıldayan gözleri ile ayrılıyorsunuz…

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.