Angelina Jolie'nin Suçu Ne?

Ezgi Özkurt 13.10.2016

Angelina Jolie hakkında çıkan son dedikodular, yüksek seviyede kafa karışıklığına sebep oldu.

Angelina Jolie'nin Suçu Ne?

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma haberi tüm dünyanın gündemine bomba gibi düştüğünden beri, iki taraf hakkında da çılgınca dedikodular dönüyor. Fakat nedense Angelina Jolie için daha büyük iddialar var. Sanki bir yerlerde Angelina Jolie'yi karalama kampanyası başlatılmış, herkes de kampanyayı imzalamaya niyetlenmiş gibi görünüyor. Bizim kafamız gerçekten çok karıştı, biz anlamıyoruz artık yav!

Brad Pitt ve Marion Cotillard dedikodusu ile: Aldatılan kadın Angelina

İlk önce Brad Pitt, birlikte film çevirdiği Marion Cotillard ile aşk yaşıyor, Angelina aldatıldı denildi. Fakat sonra Marion Cotillard evli, mutlu ve bebek bekleyen, kocasına çok aşık bir kadın olduğunu açıklayarak bu dedikodunun üstüne bir çarpı attı.

Johnny Depp ve Angelina Jolie dedikodusu ile: Aldatan kadın Angelina

Angelina Jolie'nin, çiftin yakın arkadaşları olan Johnny Depp ile gizli bir aşk yaşadığına dair dedikodular çıktı. 'Angelina Jolie Brad Pitt'i, Johnny Depp için bıraktıysa aslında bu da olabilir yav' dedik. Ama bu dedikoduların da içi boş çıktı.

Uyuşturucu bağımlısı Angelina

Ayrılığın ilk dönemecinde Brad Pitt'in uyuşturucu problemleriyle çocuklara kötü örnek olduğu ve hatta çocuklara kötü davrandığına dair dedikodular çıkmıştı. Şimdi de Angelina Jolie'nin bir dönem ciddi anlamda mücadele ettiği uyuşturucu bağımlılığını yeniden yaşandığı söyleniyor. Uyuşturucuya geri dönmesi haberiyle bağdaştırılan fotoğraflar ise şöyle:

Angelina Jolie'nin Suçu Ne?
Angelina Jolie'nin Suçu Ne?

Eski erkek arkadaşına dönen Angelina

Angelina Jolie'nin eski erkek arkadaşına döndüğü söylendi. Bir gün Angelina Jolie eski sevgilisini arayıp, 'Brad ile işler yürümedi. Yeniden deneyelim mi?' diye sormuş ve 'Anladım ki hiç kimse, hiç kimse sen değil' şarkısı eşliğinde eski sevgilisini dansa kaldırmış olabilir mi?

Lezbiyen Angelina

Son aşamada uyuşturucu problemlerini tekrar yaşamaya başladığı iddia edilen Angelina Jolie, Brad Pitt ile ayrılığıyla sarsılmış. Ve son dedikodular bununla da kalmıyor, kendisinin bir kadınla aşk yaşadığı ve bu kadına acayip tutulduğu falan söyleniyor.

Angelina Jolie'nin suçu ne?

Uzun yıllar süren bir aşk masalından uyanmış, bir kreş işletecek kadar çok çocuğu olan, dünyanın gözünü üzerinden ayırmadığı bir kadından bahsediyoruz. Bu kadının daha ne kadar üstüne gidilecek yav?

Milli sorumuz olan 'Sizin ananıza, bacınıza yapsalar hoşunuza gider mi?' ile bütün magazin dünyasına sesleniyor ve herkesi elini vicdanına koymaya davet ediyorum...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.