Ando Studio ile Hiperrealist Evler

Amanda Aman 11.07.2016

Dijital ortamda üretilmiş, hiperrealist, zamansız, modern evleri keşfedin.

Gözlerinizi kapatın ve hayalinizdeki evi düşünün. Dilediğiniz her şey gerçekleştirilebilir. Ando Studio, bu amaçla kurulmuş: Modern ve fonksiyonel yaşam alanlarının, sanatsal ve gerçekçi render'larını, yani bilgisayarda yapılmış üç boyutlu tasarımlarını oluşturmak.

Ando Studio ile Hiperrealist Evler

İsrail merkezli Ando Studio’nun 3 boyutlu render'ları birer sanat eseri. Rustik zengin dokular, eskimiş tuğla duvarlar, metal ve betonla sıvalı modern pürüzsüz yüzeyler kullanılıyor, titizlikle çalışılmış render'lar fotoğraf gibi algılanıyor.

Ando Studio ile Hiperrealist Evler

Render sayesinde vektörel çizilmiş objelerin ışık alma, yansıtma oranları ve gölgeleri hesaplanır, modellenen obje üçüncü boyutunu kazanır. 3 boyutlu render'lar günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Bitmiş ürünlerin katalog çekimiyle uğraşmaktansa, 3 boyutlu render kullanmak daha az maliyetli olduğundan pek çok mimar ve iç mimar tarafından tercih ediliyor.

Ando Studio ile Hiperrealist Evler
Ando Studio ile Hiperrealist Evler

Firma 2011 yılında kurulmuş. Tasarım ekibi 3 kişiden oluşuyor. Mimar Aziza Oren, iç mimar Anna Epstein ve Ety Azougy. Ekip mimari görselleştirme, pazarlama, diğer profesyonellerle birlikte proje üretme konusunda oldukça deneyimli. Kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, genç ve dinamik ekip 3D sektöründeki son gelişmeleri yakından takip ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.