Amber, Johnny'den Para Koparmak İçin "Beni Döviye" Diye Sallamış Olabilir Mi?

Defne Taktak 01.06.2016

Durun hemen vurmayın, bi' dinleyin.

Johnny ile Amber'ın boşanma olaylarında resmen sular durulmuyor. Koca haftayı Johnny ve Amber diye diye geçirdik resmen. Tam konuyu kafamızda bitiriyoruz, başka bir şey çıkıyor. Şimdi de Amber "Siz bana para avcısı diyosunuz ama bakın bu adam beni ne biçim döviye" alt mesajlı bir fotoğraf paylaştı Instagram'da.

Amber'ın bu halinin nedeni Johnny Depp'in kendisini iPhone ile deppmesiymiş.
(Ay yapmasaydım ölürdüm bu kötü şakayı, kusura bakmayın lütfen. Üzgünüm guyyysssss.)

Ama sonra bu olayın arkasından acayip olaylar çıktı.

Geçtiğimiz hafta yaşadıkları bir tartışma sırasında bizim güzel kızımız Amber, başlamış Johnny Depp'e Türkçeye çevrildiğinde "Bana vurmayı keeeees! Allah belanı versin, boyun posun devrilsin inş" gibi şeyler çıkan bir şekilde bağırmaya... Ama o Johnny'ye bu şekilde bağırırken, bizim yakışıklı Johhny, kendisine bayağı bir uzaktaymış. Yani tanıklar söylüyor bunu.

Peki kim bu tanıklar?
Çiftin dairesinin koruma görevlileri.
Obaaa!

Koruma görevlileri Jerry Judge ve Sean Bett, bu olay yaşanırken çiftin dairelerinin giriş koridorundaymışlar. Genelde de onlar tartışırken mesafeli dururlarmış. Tartışma boyunca mesafeli dursalar da oradan 1 dakika bile ayrılmamışlar. Amber bağırırken Johnny mutfakta, Amber ise oturma odasındaymış.

Yani Amber korumaların orada olduğunu biliyormuş ve bu çığlık tamamen planlı olarak atılmış.

Korumalar ayrıca evlilikleri boyunca genelde hemen sinirlenen ve öfkeden gözü dönen tarafın Amber olduğunu, Johnny'ye sürekli bağırdığını ve çirkin ithamlarda bulunduğunu söylemişler. (Kadındaki lükse bak, Johnny'ye hiddetleniyor...) Hatta korumalar birçok kez Amber'ı Johnny'den uzak tutmaya filan çalışmışlar.

Gelelim, Amber'ın yüzündeki iPhone morluklarına....
Amber bu morlukların nedenini Johnny'nin ona iPhone fırlatması olduğunu söylese de polis memuru Marlon Marache "Ya burada zedelenme filan yok" demiş. Yani bu açıklama, korumaların söylediklerini doğruluyor. Ayrıca Amber'ın mahkemeye sunduğu fotoğraflarda kırık alkol şişeleri de görünüyormuş. Halbuki korumalar, kavga olduğu iddia edilen günde etrafta cam kırığı filan olmadığını söylüyorlarmış.

Eski zevcesi Johnny Depp'e sahip çıktı.

Helal olsun Vanessa'ya. Kadın "Bu herif beni ve çocuklarımızı bu kadın için terk etti, oooh, beter olsun" demek yerine "Valla Johnny öyle bir insan değil. Amber denen kadının para koparmak için yatmadığı çamur kalmadı, resmen rezalet!" demiş. Keza Johnny'nin arkadaşları da aynı yönde açıklamalar yapmış.

20 milyon dolar karşılığında boşanma anlaşması?
Evet, bir de böyle bir iddia var. Vay arkadaş. Yirmi milyon dolar!
Yani Johnny Depp ve Amber, 20 milyon dolar karşılığında boşanmak için anlaşmışlar. Hesaplayan adamlar moduna geçip şöyle bir bakalım duruma: Bunlar 15 ay evli kaldılar. Yani Amber'ın evliliğinin aylığı 1 milyon dolar civarına geldi. Johnny için pahalı ama Amber için harika bir yatırım.


İmza:

Feminist dostlardan biraz korkan Defne Taktak.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.