Amanda Yenge, Cafer Dayı Tarafından Reddedildi

İnci Vardar 12.10.2016

Amanda Cerny Türkiye'nin yengesi olduğunu sandı ama biraz erken davrandı. Cafer Lalek'e bir türlü yaranamadı.

İnsan gerçekten de her gün şaşıracak bir şeyler buluyor. Sen koskoca Amanda Cerny ol, Snapchat'te fırtınalar estir, Playboy'a mankenlik yap, Justin Bieber'la takıl, sonra Yozgatlı Cafer Dayı senin evlilik teklifini reddetsin.

A little behind the scenes still from my fakeeeee photo shoot. 😈😈😈😈
Amanda Cerny (@amandacerny) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Güzelliğin beş para etmez Amanda Yenge. Cafer Lalek dayımız sadece sana misafirperverlik göstermiş, Yozgat'ın misler gibi havasını al da yanaklarına biraz renk gelsin demiş. Sen de hemen gidip yüzük göstermeler, görmemiş gibi tesettüre girip "Türkiye'nin kraliçesi oldum" demeler...

I just became QUEEN OF TURKEY!!! shoutout to Yozgat👑😂😂❤️
Amanda Cerny (@amandacerny) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bak Amanda bacım, sana iki çift lafımız var. Başını örtünce Türk olunmuyor, sen o işi çok yanlış öğrenmişsin. İkincisi, yiğit Türk erkeğimiz Cafer dayıyı rahat bırak, gördüğün gibi koskoca adamda sadece güzelsin diye sana yüz verecek göz yok.

Amanda Cerny nasıl Türkiye'nin yengesi oldu?

Amanda Cerny, sırasıyla Vine, Instagram ve Snapchat fenomeni olmadan önce taş gibi bir Playboy tavşanıydı. Tabii ki Türkiye de bu kadar güzel bir kıza kayıtsız kalmayacak, dört bir yandan takibe alacaktı. Bu sevgi öyle bir raddeye geldi ki, Amanda Yenge "Ben de size karşı boş değilim" mesajını verdi.

Bu isteğe çeşit çeşit cevaplar geldi. Amanda Cerny artık o cevaplardan korktu mu, Türkiye'nin engin sevgisine ilgisini mi kaybetti bilinmez, Türkçe öğrenmedi. Öğrenmiş olsaydı, Bing çevirisine ihtiyaç duymadan Cafer Lalek'in temiz duygularına ve ahlaksızlıktan fersah fersah uzak teklifine anlam verebilirdi.

Searching for superman 👑💃🏻
Amanda Cerny (@amandacerny) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ve Amanda Cerny, Cafer Lalek tarafından Yozgat'a davet edilir...

Cafer dayı Amanda bacıyı Yozgat'a davet etti ve Twitter'ı birbirine kattı, hatta yaklaşık 24.700 takipçiye ulaşıp yeni sosyal medya fenomeni oldu ama Amanda Cerny bu işi çok yanlış anlamıştı. Hemen goygoya başladı, Cafer Lalek'e evlenme teklif etti.

Cafer dayı Tweet'lerinden nasıl bir beyefendi olduğunu çoktan belli etmişti, iki memintoya kanacak hali yoktu elbette. Kendisini bizzat Tweet'lerinden tanıyalım.

Sonunda Cafer dayı, Amanda'yı kibarca reddetti. Adam güzel bir yüze, iki tatlı söze kanacak tip değil yukarıda da gördüğünüz üzere.

Şimdi de Amanda Cerny yine kendi kendine gelin güvey olmakta, başörtüsünü takıp kendini kraliçe sanmakta.

Şu yazıyla iyice Kezban'a dönüşmüş, adeta kızın güzelliğini hazmedemeyen bir hale gelmişken bir de "Var Böyle Tipler" ekleyeyim. Evet, var böyle tipler. Beni taklit etmiş resmen.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.