Ama Evlisin..

Ezgi Özkurt 18.05.2016

Evlenmeyen kalmasın! Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu da evlendi.

Düğün sezonuna girdiğimiz cıvıltılı aylara geldik. Altın fiyatlarını ve ünlü düğünlerini eş zamanlı olarak takip ediyoruz. Bir yandan "Altın takmasak da ev hediyesi mi alsak?" diye düşünürken, bir yandan "Ünlü camiasında da bekar kalmadı be!" sohbetleri yapıyoruz. Özellikle ünlülerin kapıldığı bir evlilik furyası mı başladı, yoksa hepsi sözleşip topluca evlenmeye mi karar verdi bilemiyoruz. Önce Tarkan'ın sonra Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğünü konuşulurken, o arada Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu da evlilik konvoyuna katıldı.

Kaan Yıldırım'a şöyle bir bakınca, onu çoğumuz Ulan İstanbul dizisinden hatırlayabiliriz. Ezgi Eyüboğlu ise oyunculuk kariyerine Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde aldığı küçük rollerle başlamış. İkili geçen yaz "Adı Mutluluk" isimli bir yaz dizisinin baş rollerinde arz-ı endam ettiler. Dizide flörtleşen oyuncular gerçek hayatlarında zaten sevgiliydi. Sonrasında iki taraftan biri "şu işin adını koyalım" demiş olacak ki, Esma Sultan Yalısı'nda 240 kişilik bir düğünle evlendiler.

Her türlü açılışta ve etkinlikte görmeye alışık olduğumuz Mert Vidinli de düğün davetlileri arasındaydı. Derya Şensoy, Hande Soral, Ferhan Şensoy, Seçkin Özdemir gibi tanıdık isimlerin de katıldığı düğünle Kaan ve Ezgi erdi muradına, biz çıkalım kerevetine.

Son olarak, genç kızların yoğun beğenisine mazhar olan Kaan Yıldırım hayranları için Yıldız Tilbe'den geliyor: "Ama evliisiin, benim deeğilsiiinn... "Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.