Almanya'da Çıplak 'Survivor ve Eş Bulma' Yarışması

Ezgi Özkurt 26.10.2016

Almanya'da bir televizyon programında yarışmacılar çırılçıplak yarışıyor. Program hem Survivor, hem İzdivaç tadında.

Almanya'da Çıplak 'Survivor ve Eş Bulma' Yarışması

Almanya baya iyi ülke, bunu hepimiz biliyoruz. Ve yeni bir enteresanlıkla karşımızda! RTL kanalında 'Adam Sucht Eva' (Adem Havva'yı Arıyor) isimli televizyon programında tüm yarışmacılar çıplak yarışıyor. Konaklama, yiyecek, barınma gibi ihtiyaçlarını kendileri karşılamak zorundalar (Survivor yarışmasındaki gibi yani) ama orada bulunmalarının asıl amacı o değil.

Eş bulma programlarında devrim niteliğinde olay

Bizdeki izdivaç programlarında malum, önce üste başa bakılıyor, tapular, banka hesapları falan soruluyor. Oturulan ev kira mı, aylık bakım masraflarım karşılanacak mı vs. sohbetleri dönüyor. Almanya'daki eş bulma programında ise çırılçıplaksınız ve hiçbir şeyiniz yok. Bence baya iyi olay. Hatta o kadar iyi olay ki, 'Bak güzelim benim malım mülküm ortada, görüyorsun işte her şeyimi. Neyim varsa diktim karşına, ilgini çekerse ne ala!' deme özgürlüğü var programda. Vay be!

Almanya'da Çıplak 'Survivor ve Eş Bulma' Yarışması

Adam Sucht Havva yarşmasında bir ünlüler bir de gönüllüler grubu var. 7 erkek ve kadın ünlü, 11 gönüllü katılımcı. Çıplak Survivor - İzdivaç koşullarının bir de şöyle iyi bir yanı var, potansiyel partnerinin açlıkla, uykusuzlukla, zorlu yarışmalarla mücadele ederken nasıl bir karaktere büründüğünü görebiliyorsun.

Bizde var olan, 'Birini tanımak istiyorsan ona borç para ver, sırrını ver ve onunla tatile çık' hikayesine bu arkadaşların hiç ihtiyacı yok. Birbirlerini baya iyi tanıyacaklar sanırım. Keh keh keh...

Balık avlarken aşk yaşama keyfi

Yarışmacılar aynı Survivor'da olduğu gibi balık avlıyor, ateş yakıyor, yarışmalara katılıyor. Bu sırada da aşk yaşamaya uğraşıyorlar. Çünkü yarışmanın asıl amacı eşini bulmak.

Almanya'da Çıplak 'Survivor ve Eş Bulma' Yarışması

Bizim Survivor'dan haberler

Acun Ilıcalı'nın Survivor yarışmasından da bir gelişme var. Kerimcan Durmaz, Survivor'a katılıyormuş. Sosyal medya üzerinden paylaşılan Acun, Şeyma Subaşı ve Kerimcan Durmaz fotoğraflarının kokusu çıkmış oldu. Survivor'ın yeni sezonunda nasıl survive olacağını merakla beklediğimiz Kerimcan Durmaz için Acun'un bir de dev hizmeti olabilirmiş. Bu dev hizmet de şu, Kerimcan Durmaz için Survivor yarışmasının formatında birtakım değişikler yapmak.

Şimdiden ortalıkta 'Ablan Survivor bebeğeem!' diye gezmeye başlamış olan Kerimcan Durmaz'a şu şarkıyı armağan ediyoruz:

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.