Ali Ağaoğlu ile Pilates Yapmaya Var Mısınız?

Ezgi Özkurt 23.09.2016

Ben Ali Ağaoğlu'yla pilates yapamayacağım. Çünkü şu an ağlama krizine giren Ebru Şallı'yı teselli ediyorum...

Ali Ağaoğlu ile Pilates Yapmaya Var Mısınız?

Bir söz vardır bilir misiniz? Kadın, insanı rezil de eder, vezir de. Konunun bu sözle ne alakası var derseniz, aslında bir alakası yok. Çünkü Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi, kendisine pilates yaptırarak Ağaoğlu'nu ne vezir etti ne de rezil. Ali Ağaoğlu bundan önce hangisiyse, şu an hâlâ o. Hangisi olduğuna dair yorumları kamuoyuna bırakıyorum...

Erkekten soğumak için muhteşem bir gün!

23 yaşındaki sevgilisi, Ağaoğlu'na pilates yaptırmaya başladı. Görüntüler ortada. Hepimiz endişeli ve gerginiz. Neden böyle oldu?

Ali Ağaoğlu ile Pilates Yapmaya Var Mısınız?

Biz bunu Cem Yılmaz'dan bekliyorduk aslında...

Pilatesin ve nefes kontrolünün kraliçesi Ebru Şallı yasta. Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Ebru Şallı'nın, kısa zamanda Cem Yılmaz'a pilates yaptırmaya başlayacağını düşünüyorduk. Heyecanla Cem Yılmaz'ın pilates yapan görüntülerini beklerken, Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi, beklenmedik bir sol kroşe ile Ebru Şallı'yı nakavt etti. Tribünlerin kafası karışık!

Ali Ağaoğlu Amerika'nın oyunu olabilir mi?

Sanki bir yerlerde fazlasıyla önemli olaylar olurken, birileri Ali Ağaoğlu'na birtakım palyaçoluklar yaptırıyor ve biz de oturup buna 'ehehe ehöhö' yapıyoruz gibi bir atmosfer var. Kendisinin büyük hanımı, ortanca hanımı, küçük hanımı, alternatif hanımları, yarı zamanlı hanımları falan var biliyorsunuz. Ağaoğlu'nun hayatı dipsiz bir kuyu gibi, konuş konuş bitmez. Ve kendisi bugün yeni bir his uyandırdı bizde, hissin adı 'erkekten soğumak'.

Ali Ağaoğlu ile Pilates Yapmaya Var Mısınız?

Aşk bu mu? Sevda bu mu? Hayat bu mu?

İnsan sevdiği için çiğ tavuk yermiş, insan sevdiği için dağları aşarmış, insan sevdiği için pilates yaparmış demek ki. Ali Ağaoğlu o kadar yüce gönüllü bir insan ki, kalbi bir süper market gibi. Büyük, ortanca, küçük, minnak hanımları var ve hepsini çok seviyor. Minnoş kalbiyle henüz 23 yaşındaki sevgilisine yetişebilmek için, pilatese bile başlamış! Run Ağaoğlu Run be!

Ali Ağaoğlu'ndan tek bir dileğim var

Kendisinin çok konuşulan bir Central Park Projesi vardı yakın zamanlarda. Ağaoğlu'nun yerli Central Park'ta pilates dersleri vermesini talep ediyorum. Umarım sesimi duyar ve bizi sağlıklı yaşamdan mahrum bırakmaz...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.