Acun Ilıcalı, Instagram'da Sevgili Paylaşımı Yaptı

Ezgi Özkurt 07.10.2016

Şeyma Subaşı bunu kalpli beğendi.

Zeynep Ilıcalı ile yılan hikayesine dönen evliliğini sonlandıran Acun Ilıcalı, en sonunda herkesin bildiği ama büyük bir sırmış gibi davrandığı, aslında bizim toplumumuzda hiç normal karşılanmayacak bir durum olduğu halde kimsenin yadırgamadığı yasak aşkını sosyal medyaya taşıdı.

Şeyma Subaşı ve sosyal medya

Sosyal medyayı yemek - içmek kadar elzem bir durummuş gibi kullanan Şeyma Subaşı, zaten Acun içerikli paylaşımlar yapıyordu. Kalpli yorumlar aldığı kadar, hakaret içerikli yorumlar da aldığı için, son zamanlardaki paylaşımlarını yoruma kapatmış.

#tbt ❤️ 🙏
Seyma Subasi (@seymasubasi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

'Aşkıım, bizim fotoğrafımızı ne zaman koycan artık ya?'

Konuya bu şekilde yaklaşmış olması muhtemel olan Şeyma Subaşı, Acun ve Zeynep Ilıcalı'nın boşandığı gün de Snapchat'ten 'BOŞANDILAR OLEY!!' paylaşımı yapmıştı. Acun'un evlilik sürecinde her ne kadar gizli olmayan bir yasak aşk yaşamış olsalar da boşanma haberiyle birlikte bir huzur mutlaka gelmiştir.

Acun, beklenen paylaşımı Instagram üzerinden yaptı

Boşanmanın ardından magazin tarafından görüntülenmekten çekinmediğini belli eden Acun ve Şeyma çifti, kalan son hamleyi de yaptı. Modern çağın 'resmen sevgililik ayol!' olarak nitelendirdiği Instagram paylaşımı, hepimizin bildiği gibi pek çok ilişki modelini 'Biz şimdi neyiz ya?!' sorusundan kurtarmaya yarıyor.

Toplu fotoğraf ve ikili fotoğraf arasındaki fark

Evet, Acun daha önce de içinde Şeyma'nın olduğu bir fotoğraf paylaşmıştı. Fakat burada çok önemli bir fark var. Bu işin raconunda şu vardır: 'Toplu fotoğraf sayılmaz yaaa!!! Bir de ikimizi tek koy!!!'

Bu zorlu görevi başarıyla tamamlayan ikiliye bol like'lar ve kalpli yorumlar diliyoruz.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.