Activision'ın 'Modern Warfare Remastered' Sorunsalı

Nural Özel 10.10.2016

Modern Warfare Remastered'ı inatla tek başına satmayacaklar.

Call of Duty serisinin geliştirici şirketi Activision, geçtiğimiz günlerde Modern Warfare Remastered'ın Sık Sorulan Sorular'ında açık bir şekilde belirtti ki Modern Warfare Remastered'ı oynamak için Infinite Warfare'ın DVD'sine ihtiyacınız olacak, aksi halde oynanamayacaksınız. Tabii, bu oyunun fiziksel sürümüne sahip olanlar için geçerli. Gelin farklı platformlardaki detaylara inelim.

PlayStation 4 için Modern Warfare Remastered

Modern Warfare Remastered, Infinite Warfare Legacy Edition ve Legacy Pro Edition'a dahil olacak. Kutunun içinde yer alan dijital indirme kodu kullanarak Modern Warfare Remastered'ı indirebilirsiniz. Modern Warfare Remastered'ı oynamak için Infinite Warfare'ın DVD'si takılı olması gerekiyor. Ve internet bağlantısı gerekli.

Activision'ın 'Modern Warfare Remastered' Sorunsalı

Xbox One için Modern Warfare Remastered

Modern Warfare Remastered Infinite Warfare Legacy Edition ve Legacy Pro Edition'daki "Infinite Warfare Xbox One disc"e dahil olacak. Yani Modern Warfare Remastered'ı internetten indirmenize gerek kalmayacak. Modern Warfare Remastered'ı oynamaya başlamadan önce yapmanız gereken ufak bir ek indirme işlemi var. Modern Warfare Remastered'ı oynamak için Infinite Warfare'ın DVD'sine ihtiyacınız olacak. Ve internet bağlantısı gerekli.

Steam için Modern Warfare Remastered

Infinite Warfare'ın Legacy Edition'ında bir adet Steam key (Steam kodu) bulacaksınız. Bu kod hem Infinite Warfare'a hem de Modern Warfare Remastered'ı oynamak için yeterli. Ve internet bağlantısı gerekli.

Activision'ın 'Modern Warfare Remastered' Sorunsalı

Kısacası, Modern Warfare Remastered şimdilik tek başına ulaşılabilir bir oyun olmayacak. Belki sonraki zamanlarda Activision, bu konudaki tutumunu değiştirir. Infinite Warfare'ın Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz. Infinite Warfare paketlerinin Türkiye'deki fiyatları 209 TL ile 309 TL arasında değişiyor. Umarım en kısa sürede indirime de girer. Infinite Warfare, 4 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Daha fazla gelişme için lütfen takipte kalın!

Bu da bonus fragman:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.