7 Bela Shia LaBeouf’un Yeni Filmi American Honey’den İlk Fragman

Taner Turna 27.06.2016

Shia Labeouf, bu sefer American Honey ile bizleri selamlıyor.

Yıllar önce Transformers filminde mahallenin temiz yüzlü çocuğu olarak karşımıza çıkan, fakat sonrasında Sia’nın “Elastic Heart” video klibinde bambaşka biri olan Shia Labeouf, bu sefer American Honey ile bizleri selamlıyor.


2005 yılında “En İyi Kısa Film” dalında Oscar’ı hanesine yazdıran Andrea Arnold’ın hem senarist hem de yönetmen olarak karşımıza çıktığı American Honey, genç bir kızın hikayesi üzerinden beyaz perdede yerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay düzenlenen Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için aday gösterilen ama festivalden eli boş dönmediği halde ancak Jüri Ödülü kapabilen American Honey, bu yılın merakla beklenen yapımları arasında.

Yönetmen Adrea Arnold’un Florida plajlarında çıktığı oyunculuk avında, eğlenen geçler arasından gözüne kestirdiklerini çağırdığı oyuncu seçmelerinden sinema dünyasına kazandırdığı Sasha Lane’e, film ile beraber kısmeti açılan McCaul Lombardi ve içindeki küçük rapçiyi serbest bıraksa bambaşka bir kariyere sahip olabilecek Shia LaBeouf eşlik ediyor.

Uzun bir süre hava kararınca pencereden eve gelmesini bağıran annelere sokaklardan ayrılmayarak direnen Shia, sonunda setlerin tozunu yutmaya hazırlanıyor. 2014 yılında Fury filmindeki rolünü daha iyi sergilemek için günlerce duş almayan ve yüzünü kesen Shia LaBeouf’ın merakla beklediğimiz performansından önce filmin fragmanına bakmak isteyenleri aşağıda buluşturalım.


Taner Turna


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.