24 Haziran'da Vizyonda

Onur Arslan 24.06.2016

Uzun süredir Dünya enteresan bir şeylerin tehdidi altında değildi. Bu hafta vizyona girecek filmler arasında, 20 yıldır beklenen bir tehdit de bizi bekliyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows – Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Paramount Pictures ve Nickelodeon Movies işbirliği ile sunulan, yapımcılarının arasında Micheal Bay’in yer aldığı film, 3 boyutlu seçeneği de dahil olmak üzere 23 Haziran’da gösterime giriyor. Yönetmenliğini Dave Green ’in (Earth to Echo) üstlendiği yapımın başrollerinde Megan Fox, Will Arnett, Tyler Perry gibi isimler ile yeni olarak Arrow dizisinden hatırlayacağımız Stephen Amell de dahil olmuş.

24 Haziran'da Vizyonda

Cezaevinden kaçan Shredder, dünyayı ele geçirme planı yapan bilim adamı Baxter Stockman (Tyler Perry) ve iki süper zeki(!) Bebop (Gary Anthony Williams) ve Rocksteady (WWE Superstar Stephen “Sheamus” Farrelly) ile güçlerini birleştirir. Kaplumbağalar, Shredder ve yeni ekibiyle başa çıkmaya hazırlanırken, kendilerini Shredder ile benzer amaçlar güden, daha da büyük bir düşmanla -kötülüğüyle nam salmış Krang’le- karşı karşıya bulurlar.

Independence Day: Resurgence – Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

Twentieth Century Fox Film Corporation tarafından yapılan, yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Dünya’nın yok olması konusunda uzman olan Roland Emmerich’in otuduğu Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit, bu yazın en çok beklenen filmlerinden. En azından ben bunu Imax olarak izlemek için epeydir bekliyorum. Senaryonun altındaki imzalar ise Nicolas Wright, James A. Woods, Dean Devlin, Roland Emmerich, James Vanderbilt’e ait. İlk filmden Jeff Goldblum ve Bill Pullman gibi isimlere Liam Hemsworth taze kan olarak katılmış.

24 Haziran'da Vizyonda

İlk filmin gösterime girmesinden tam 20 yıl sonra izleyici karşısına çıkan bu devam filminde, hayal bile edilemeyecek ölçekte küresel bir felaket bizleri bekliyor. Uzaylıların teknolojilerini kullanmayı başarmış dünya ülkeleri, gezegeni korumak için büyük bir savunma programı başlatırlar. Sadece birkaç cesur erkek ve kadının marifeti, dünyamızı yok olmanın eşiğinden kurtaracaktır.

Maggie's Plan - Kördüğüm

Yazar, oyuncu ve yönetmen olan Rebecca Miller ’ın yazıp yönettiği; başrollerini Greta Gerwig (Frances Ha, Mistress America), Ethan Hawke (Boyhood, Before Midnight, Before Sunset) ve Oscar'lı oyuncu Julianne Moore’un (Still Alice, Far from Heaven, The End of the Affair) paylaştığı film, Toronto’da 2015’te açılışını yapıp birçok önemli festivalde seyirci ile buluşmuş.

24 Haziran'da Vizyonda

Konusu şöyle: Aşkta aradığını bulamayan Maggie Hardin (Greta Gerwig), otuzlu yaşlarının ortasında gelmişken, artık tek başına da olsa çocuk sahibi olma zamanının geldiğini düşünmektedir. Ancak tam zamanlı antropolog, yarı zamanlı yazar olan John’la (Ethan Hawke) karşılaşınca hayatında ilk kez aşık olur ve böylece annelikle ilgili düşünceleri de yön değiştirir. İşin kötü yanı, John işinden başka bir şey düşünmeyen bir profesör olan Georgette’le (Julianne Moore) mutsuz bir evlilik sürdürmektedir. İstemeden de olsa olayları iyice karıştıran Maggie, arkadaşları Tony (Bill Hader) ve Felicia’nın (Maya Rudolph) da yardımıyla hayatlarını değiştirecek ve üçünü de komik bir şekilde birbirlerine bağlayacak bir planı hayata geçirmek için kolları sıvar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.