23 Eylül'de Vizyona Giren Filmler

Onur Arslan 23.09.2016

Bu hafta western, animasyon ve korku türlerinde üst düzey filmler bizi bekliyor.

The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili)

Yeniden yapımın yeniden yapımı da olsa (Seven Samurai'dan 1960 yapımı The Magnificent Seven'a) güz döneminin en çok beklenen filmlerinden biri olan Muhteşem Yedili bu hafta gösterime giriyor. Aksiyonun ve müzik kliplerinin usta yönetmeni (Olympus Has Fallen, The Equalizer)'nın yönetmen koltuğunda oturduğu film Akira Kurosawa'nın senaryosu üzerinde True Detective'in yaratıcısı Nic Pizzolatto ve Richard Wenk'in rötuşları yapılarak çekilmiş. MGM ve Columbia Pictures işbirliği ile üretilen filmin kadrosu hayli zengin (dolayısı ile de pahalı) görünmekte: 2 Oscarlı (Training Day, Glory), (Jurassic World, Guardians of the Galaxy), 4 Kez Oscar'a aday olan (Boyhood, Before Midnight), ve Daredevil'in karizmatik kötüsü .

23 Eylül'de Vizyona Giren Filmler

Sanayici Bartholow Bogue (Peter Sarsgaard)’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır. Geleceğini bildikleri vahşi hesaplaşma için şehri hazırlarken, bu yedi paralı asker kendilerini paradan daha fazlası için savaşırken bulurlar.

Blair Witch (Blair Cadısı)

Geçtiğimiz haftalarda ayrıntılarını aktardığımız, bir dönemin çığır açan korku filmi olan Blair Witch bu hafta gösterime giren bir diğer filmimiz. 'ın yönetip 'ın yazdığı filmlerin başrollerinde, , , ve yer almakta.

23 Eylül'de Vizyona Giren Filmler

Filmin konusu şöyle: James’in kardeşi ve iki arkadaşının, Maryland’deki Karanlık Orman’da Blair Cadısı’nın efsanesinin peşinden gidip arkalarında bir sürü teori ve şüphe bırakmalarının üzerinden 20 yıl geçmiştir. James, arkadaşları Peter, Ashley ve film öğrencisi Lisa kameraları ile birlikte, kayıpların gizemini çözmek için aynı ormana girmeye cüret ederler. Tabii pek iyi yapmazlar.

Storks (Leylekler)

Warner Bros. tarafından yapılıp yine kendisi tarafından vizyona giren eğlenceli animasyon filmi Storks, bu hafta vizyondaki bir diğer dikkat çekici yapım. Nicholas Stoller (Neighbors, Most Wanted) ve Doug Sweetland'ın (Cars, Presto) yönettiği Storks'un senaryosundaki imza, Nicholas Stoller. Filmin orijinal seslerini , , gibi isimler gerçekleştirirken, Türkçe dublajda Harun Can, Melissa Melis Toklu, Ali Çorapçı ile Nüvit Candaner gibi isimler göze çarpmakta.

23 Eylül'de Vizyona Giren Filmler

Bu eğlenceli animasyonun konusu şöyle: Bebekleri leylekler getirir... ya da bir zamanlar öyleydi. Şimdiyse global bir internet perakende şirketi için paket dağıtıyorlar. Şirketin üst düzey teslimat leyleği olan Junior, tam da terfi etmek üzereyken, Bebek Yapım Makinesi’ni yanlışlıkla çalıştırarak, sevimli mi sevimli ancak tamamen izinsiz olarak kız bir bebek üretir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.