'22 Şınavla Meydan Okuma' Kampanyası ve Ünlüler

Ezgi Özkurt 04.10.2016

Tramvatik stresten etkilenen ABD'li askerler için başlatılan kampanya adına, Beckham iç çamaşırıyla piyanonun üzerinde!

'22 Şınavla Meydan Okuma' Kampanyası ve Ünlüler

Ciddi bir sağlık problemi olan post travmatik stresten etkilenen ABD'li askerler için bir kampanya başlatıldı. Kampanyanın adı: '22 Push-up Challenge'.

Buna benzer bir kampanya daha önce ALS hastaları için 'Bir kova buz' adı altında yapılmış ve sosyal medyada bir hayli ses getirmeyi başarmıştı.

22 Şınavla Meydan Okuma

Beckham'ın enteresan meydan okumasına gelmeden önce, 'Sons of Anarchy'den tanıdığımız Charlie Hunnam'ın Guy Ritchie'ye meydan okumuştu. Aşırı beğendiğim ve takdir ettiğim Charlie Hunnam'a öpücüklerimi yollayarak kendisinin meydan okumasını hatırlatmak isterim.

22 Push-up Challenge nedir?

Daha önce ALS hastalığına karşı farkındalık yaratmak için sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen 'Ice Bucket Challenge (Bir Kova Buz)' kampanyası gibi, 22 Şınavla Meydan Okuma kampanyasında da insanlar birbirine meydan okuyor. ABD'li askerlerin yaşadığı travma sonrası stres bozukluğu rahatsızlığına dikkat çekmeyi amaçlayan kampanyada, meydan okunan kişi devam eden 22 gün boyunca 22 adet şınav çekiyor. Ve tabii ki bu videoyu da sosyal medyadan paylaşarak bir başkasına meydan okuyor.

Guy Ritchie

Canımın içi Charlie Hunnam'ın kendisine meydan okumasına 'Challenge Accepted!' diyen Guy Ritchie de şöyle bir video yayımladı.

Meğer Beckham hep piyano üzerinde şınav çekermiş...

Guy Ritchie'nin meydan okumasına iç çamaşarıyla karşılık veren Beckham, şöyle dedi: "Bay Ritchie, bana devam eden 22 gün boyunca 22 şınav çekmem için meydan okudunuz. Meydan okumanızı kabul ediyorum ama siz sorduğunuz için değil. Bunu, her gün travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) yüzünden hayatını kaybeden 22 asker için kabul ediyorum."

Guy Ritchie'ye üstü kapalı 'Sen kimsin?' diyen Beckham, adeta H&M kampanyası için kamera karşısına geçmişçesine bir video yayımladı. Aslında ağzını açmadığı ve konuşmadığı zamanlarda oldukça çekici bir adam olan Beckham, videoda ne yazık ki konuşuyor. Fakat sesi kapatıp seyredince video gayet hoş. Konuya artık hakim olduğumuz için, yani kampanyanın amacını bildiğimiz için, kendisinin naif sesini duymasak da oluyor aslında...

22 Push-up Challenge kampanyası kapsamında daha neler göreceğiz?

Hiç belli olmaz. Her şeye hazırlıklı olmakta fayda var.

Şu ana kadar kampanyaya destek veren ünlülerin ortaya karışık bir videosunu da buraya bırakıyorum. Kaptan Amerika'ya sevgiler. <3

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.