15 Temmuz Vizyon Seçimleri

Onur Arslan 15.07.2016

'Bu haftasonu ne izlesek?' diyenler için yine üç önerimiz var.

Ice Age: Collision Course - Buz Devri 5: Büyük Çarpışma

Ice Age efsanesinin en son filmi, bu hafta gösterime giren ilk filmimiz. Galen T. Chu ve Mike Thurmeier ’in yönettiği filmin yapımcısı, diğer filmlerde olduğu gibi, Lori Forte. Daha serinin en başında buz bir geçitte yol alan kahramanlarımızın gördüğü uzay gemisi nihayet maceraya katılıyor. 20th Century Fox ve Blue Sky Studios işbirliği ile hazırlanan animasyonun Türkçe seslendirme kadrosu: Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Yekta Kopan.

15 Temmuz Vizyon Seçimleri

Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri Dünyası’nı dönüştürecek ve tehdit edecek olayların yaşanacağı evrene fırlatır. Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanı, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte eğlenceli bir maceraya dönüşür.

Where to Invade Next - Şimdi Nereyi İşgal Edelim?

“Benim Cici Silahım” (Bowling for Columbine), “Hasta” (Sicko) ve “Fahrenheit 9/11” gibi filmlerin Oscar ödüllü yönetmeni Michael Moore, ilk gösterimini 2015 yılında Toronto Film Festivali’nde yapan yeni filmi “Where to Invade Next” ile bu kez Finlandiya, İtalya ve Fransa gibi ülkeleri işgal ederek Amerika'nın sosyal ve ekonomik problemlerine çare arıyor.

15 Temmuz Vizyon Seçimleri

Fransa’daki sağlıklı okul yemeklerinden İtalyan işçilerin çalışma saatlerine, İzlanda’daki pozitif cinsiyet ayrımcılığından Norveç’in suçlu rehabilite süreçlerine, Moore, Avrupa’da dolaşıp Amerika’nın işine yarayabilecek şeylerin peşinde koşuyor.

Braqueurs - Soygun

Julien Leclercq’un yönettiği ve Sami Bouajila (The Siege, Days of Glory), Guillaume Gouix (Atilla Marcel, Midnight in Paris), Youssef Hajdi (Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Secile, Vincent n'a pas d'écailles) ve Kaaris’in (Fastlife) oynadığı filmin gösterimi, son dönemde yaşananlardan dolayı, gerçekçi silahlı sahneleri insanları tedirgin edeceğinden Fransa’da ertelenmiş.

15 Temmuz Vizyon Seçimleri

Konuya gelirsek... Yanis ve çetesi için her şey yolunda gitmektedir. Soygunlar sorunsuzdur ama çetede yine de bir huzursuzluk vardır: Yanis'in kardeşi Amine payına düşenden memnun değildir. Amine, büyük bir soygunda kullanılan bir silahtan kurtulmak yerine onu satar. Ancak silahı bir uyuşturucu çetesi almıştır ve silah yüzünden başları derde girince, Yanis'i onlar için bir soygun yapmak zorunda bırakırlar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.