11 Bin Dolar’lık Kamera Lensinin İçinde Astral Seyahat

Mehmet Berkay Önen 01.06.2016

Fotoğraf tutkunlarını böyle alalım!

Selfie çılgınlığı bir yana, fotoğraf çekmeyi çok seviyoruz. Hatta o kadar çok seviyoruz ki, uzun aylar bekleyip biletlerini almak için bilgisayar başında saatlerce oturduğumuz konserlerde bile sanatçıyı dinlemek yerine onun fotoğrafını çekmeyi tercih ediyoruz. Özellikle cep telefonlarına entegre gelen kameraların fotoğraf çekebilme yeteneklerindeki artışla beraber, bu işe merakımız da oldukça arttı. Ama unuttuğumuz bir şey var; o da gerçek fotoğrafların sadece ama sadece fotoğraf makineleri ile çekildiği.

Çok uzun yıllardır, ürettiği analog ve dijital fotoğraf makineleri ile tüm dünyadan fotoğraf severleri mutlu eden marka Canon, yeni lensi “EF200-400mm F4L IS USM Extender 1.4x” ile profesyonel fotoğraf meraklılarının ağzını sulandırmaya başladı bile.

Fotoğrafa ilgisi olmayanlar için bu ürün herhangi bir şey ifade etmiyor olabilir ama doğru ellerde bu lens ile dünyanın en iyi fotoğraflarını çekebilirsiniz. Şimdi gelelim işin şaşırtıcı kısmına... Eğer bu lense sahip olmak isterseniz, tam 11 bin doları gözden çıkarmanız gerek.

Fotoğraf meraklılarının hiç yadırgamadığı bu yüksek rakam eğer sizi çok şaşırttıysa, buyrun aşağıya eklediğimiz videoyu hep beraber izleyelim. Belki de bu sizi ikna etmeye yetebilir.

Berkay Önen


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.